O NÁS

Přestože interiérové studio "Komár na zdi" existuje teprve krátce, svými návrhy si získalo již řadu spokojených zákazníků. Náš tým má ve svých řadách odborníky, kteří studovali na "Vyšší odborné škole ve Volyni" obor "Tvorba nábytku a dřevěné konstrukce" a na "Technické univerzite vo Zvolene" na "Katedre dizajnu nabytku a interiéru".
Další zkušenosti pak získávali na praxích u renomovaných studií a architektů např. v "Architektonickém ateliéru Hilpert", "Projektovém ateliéru David", v "Národní památkovém ústavu" apod.
Své "designerské podpisy" připojili i pod návrhy na připravovanou rekonstrukci "Muzea a Pojizerské galerie v Semilech" či rekonstrukci internátu "Domova mládeže v Truhlářské ulici v Liberci".
Již jako absolventi "Střední školy tvorby a designu nábytku v Liberci" někteří sbírali ocenění - např. za 1.místo v kategorii "Projekt nábytku - cena ředitele školy" za rok 2009.

Naše interiérové studio Vám tedy nabízí kompletní služby v oblasti návrhu interiéru a nábytku, podložené zkušenostmi a znalostmi z oboru získanými dlouholetým studiem a také praxí. Nabízíme Vám moderní vizuální a funkční řešení vašeho nového bydlení (ať už samotného bytu nebo celého domu), kvalitní návrh vašeho pracoviště či kanceláře nebo zpracování podkladů pro realizaci veřejných a účelových prostor.

Nejprve vyslechneme vaše představy a přání a zaměříme prostory. Na základě těchto informací zpracujeme prvotní půdorysnou 2D vizualizaci. Po dalším upřesnění a konzultaci s vámi, zpracujeme finální návrh a 3D vizualizace s rendery ve vysokém rozlišení. V základní ceně zpracování návrhu jsou vždy tři 3D vizualizace pro jeden prostor (místnost), další pohledy a vizualizace lze přiobjednat.

Pokud jsou součástí zakázky i zařizovací předměty na míru, pak obdržíte i výrobní dokumentaci, podle které by vám odborné firmy měly výrobek zhotovit. Případně vám tyto firmy můžeme doporučit.

Pokud si objednáte službu "3D virtuální prohlídka na PC", zhotovíme vám vizualizaci ve které se můžete rozhlížet a přecházet z jedné části prostoru do další. Tím získáte daleko přesnější a realističtější představu o budoucím řešení.

UKÁZKY 3D VIZUALIZACÍ

Slide background
Interiér v novostavbě - obývací pokoj
Slide background
obývací pokoj
Návrh nového interiéru pro RD v Turnově
Slide background
Postel s posezením
vizualizace pro firmu CASTER